WIADOMOŚCI SPORTOWE - grudzień 2005r.

MINI - KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

MINI - KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

8 grudnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 odbyły się Mistrzostwa Miasta w mini-koszykówce dziewcząt.
  Do turnieju zgłosiło się tylko dwie drużyny: drużyna SP nr 1 oraz drużyna naszej szkoły. Pomimo ambitnej postawy naszych dziewcząt nie udało się nam pokonać przeciwnika i ... ostatecznie zajęliśmy II miejsce, awansując jednocześnie do etapu powiatowego.
Wyniki: SP 2 - SP 1   21 : 31
Kolejność końcowa:
1. SP 1
2. SP 2

9 grudnia sala gimnastyczna SP nr 1 była świadkiem rozgrywek w mini-koszykówkę chłopców na szczeblu miejskim. Podobnie jak w przypadku rozgrywek dziewcząt do turnieju zgłosiło się tylko dwie drużyny: drużyna SP nr 1 oraz drużyna naszej szkoły. Chłopcy pewnie pokonali przeciwników i zajęli I miejsce, awansując do etapu powiatowego.
Wyniki: SP 2 - SP 1   33 : 15
1. SP 2
2. SP 1

14 grudnia odbył się etap powiatowy w mini-koszykówce dziewcząt. Drużyna naszej szkoły pewnie pokonała rywalki z Kosowa Lackiego i Rozbitego Kamienia i ostatecznie zdobyła srebrny medal, zajmując II miejsce.
4. SP Rozbity Kamień
   15 grudnia odbyły się rozgrywki etapu powiatowego mini-koszykówki chłopców. Młodzi zawodnicy, pomimo ogromnej woli walki, nie pokonali przeciwników z SP Kosów L. oraz SP Skibniew i ostatecznie zajęli III miejsce, zdobywając brązowy medal.
SP 2 - SP Kosów Lacki   14 : 24
SP 2 - SP Skibniew   15 : 32