WIADOMOŚCI SPORTOWE - maj 2005r.

CZWÓRBÓJ LA CZWÓRBÓJ LA
   11 maja 2005r. na stadionie OSiR odbył się etap powiatowy czwórboju lekkoatletycznego chłopców, w którym wzięło udział 12 drużyn. Naszą szkołę reprezentowali: P. Zabuski, A. Lipka, M. Kurach, J. Wyrozębski, M. Sejbuk, M. Iwański.
Chłopcy skacząc wzwyż, rzucając piłeczką palantową, biegając na dystansie 60m i 1000m zdobyli łącznie 910 punktów, zajmując ostatecznie III miejsce oraz awansując do etapu regionalnego.

Kolejność końcowa:
1. SP 4 (987 punktów)
2. SP 1 (930 punktów)
3. SP 2 (910 punktów)
Gratulujemy!

16 maja 2005r. w Siedlcach odbył się etap regionalny Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju LA. Drużyna naszej szkoły (P. Zabuski, A. Lipka, M. Kurach, J. Wyrozębski, M. Sejbuk, M. Iwański) zajęła XIII miejsce.

MINI-PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

24 maja 2005r. na boisku naszej szkoły odbyły się rozgrywki (w ramach Sokołowskiej Olimpiady Dzieci) w mini-piłkę ręczną dziewcząt. Młode zawodniczki rozegrały bardzo dobre mecze i zajęły I miejsce.
   Wyniki: SP 1 - SP Sterdyń 5 : 3, SP 2 - SP 1 9 : 1, SP 2 - SP Sterdyń 12 : 4.
   Kolejność końcowa: 1. SP 2, 2. SP 1, 3. SP Sterdyń.
   Szkołę reprezentowały: K. Puchalska, K. Rucińska, S. Michałowska, O. Maleszewska, A. Strzała, M. Stańska, A. Kaczmarczyk, O. Wilk, P. Gołębiewska, M. Korczeniewska.

MINI-PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

MISTRZOSTWA POWIATU W LA

25 maja 2005r. na boisku naszej szkoły odbyły się rozgrywki (w ramach Sokołowskiej Olimpiady Dzieci) w mini-piłkę ręczną chłopców. Drużynę naszej szkoły stanowili: T. Kalata, M. Bieliński, M. Jagodziński, D. Strzała, Ł. Skwarek, K. Wyrozębski, M. Nazarczuk, C. Dondzbach, G. Czesławiak.
4. SP 4

31 maja odbyły się VII Mistrzostwa Powiatu w LA. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: M. Kurach, M. Laks, A. Lipka, P. Zabuski, P. Toczyska, K. Bindas, Ł. Skwarek, M. Górecka zajęła II miejsce, uzyskując łącznie 29 punktów. Indywidualnie najlepsze wyniki uzyskali: P. Zabuski - I miejsce na 1000m, K. Bindas - III miejsce na 60m, A. Lipka - III miejsce w skoku wzwyż, M. Górecka - IV miejsce w skoku wzwyż, M. Kurach - IV miejsce na 60m. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!