WIADOMOŚCI SPORTOWE - październik 2002

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

MISTRZOSTWA REGIONU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

1 października na boisku naszej szkoły odbyły się mecze finału miejskiego w piłce ręcznej dziewcząt. Niestety, tym razem zabrakło zawodniczkom trochę szczęścia, a może i umiejętności. Drużyna dziewcząt zajęła ostatecznie III miejsce. Wyniki: SP2 - SP1 (5:7), SP2 - SP4 (4:11).
Kolejność: 1. SP4, 2. SP1, 3. SP2.

9 października 2002r. w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Regionu (obszar byłego województwa siedleckiego) w biegach przełajowych. Najlepiej zaprezentował się nasz "etatowy" zwycięzca - P. Hudoń, który i tu nie znalazł godnych siebie rywali pewnie zdobywając złoty medal. K. Bindas zajęła V miejsce, P. Zabuski - VII, M. Bindas - VI, D. Zaranek - VI, a M. Kosiński X miejsce. Uczniowie ci będą reprezentować naszą szkołę i region siedlecki w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w Ciechanowie.

MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

2 października 2002r. Ceranów gościł uczestników Mistrzostw Powiatu w biegach przełajowych. Impreza ta corocznie gromadzi ok. 800 zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.
   Ponownie bardzo dobrze pobiegła Karolina Bindas - ucz. klasy IVc zajmując II miejsce, a jej kolega Piotr Zabuski był IV.
   W wyścigu klas V klasę potwierdził Piotr Hudoń z Va pewnie pokonując wszystkich rywali - I miejsce. Nie zawiedli również uczniowie klas VI - Marcin Siedlecki zajął II, Damian Zaranek III, a Marcin Kosiński IV miejsce.
   11 października 2002r. nasza szkoła była gospodarzem finału powiatowego w piłce ręcznej chłopców. W zawodach tych zwyciężyli uczniowie naszej szkoły. W drodze do złotego medalu uzyskali następujące wyniki: SP2 - SP1 (14:11), SP2 - SP4 (6:7), SP2 -  SP Jabłonna L. (13:5), SP2 - SP Sterdyń (10:6).
Kolejność końcowa:
1. SP2
2. SP Sterdyń
3. SP1
4. SP Jabłonna Lacka

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

4 października 2002r. w Kosowie Lackim odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na dystansie 10 razy 1000m. Drużyna z naszej szkoły nie miała sobie równych i pewnie zdobyła złoty medal.

16 października 2002r. w Siedlcach odbyły się mistrzostwa regionu siedleckiego w sztafetowych biegach przełajowych 10 razy 1000m. Reprezentacja naszej szkoły i tym razem wróciła "z tarczą" zdobywając srebrny medal.