WIADOMOŚCI SPORTOWE - październik 2003r.

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

3 października 2003r. w Ceranowie odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców na dystansie 1000m.
Naszą szkołę reprezentowali: M. Bindas, A. Ostrowska, K. Bindas, U. Paplińska, P. Zabuski, H. Madoń, M. Laks, M. Sejbuk, P. Hudoń, T. Doliński, K. Maliszewski, M. Kamiński, J. Wyrozębski, R. Wrzosek, J. Lisiecki, P. Kowalski oraz K. Dmuchowski.
   Biegi przełajowe to konkurencja, w której nasi młodzi sportowcy od lat zdobywają bardzo wysokie lokaty. Także tym razem nie zawiedli. Karolina Bindas zdobyła I miejsce wśród dziewcząt klas V, Piotr Zabuski zajął II miejsce wśród chłopców klas V, Piotr Hudoń był III spośród chłopców klas VI, a Paweł Kowalski uplasował się na VII miejscu wśród chłopców klas IV. Wyróżnieni zawodnicy awansowali do etapu międzypowiatowego w Siedlcach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

9 października 2003r. w Siedlcach odbył się etap międzypowiatowy (regionalny) Indywidualnych Biegów Przełajowych dziewcząt i chłopców.
   Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Bindas, Paweł Kowalski, Piotr Zabuski, Piotr Hudoń oraz Tomasz Doliński.
Wyniki:  Karolina Bindas - II miejsce
             Piotr Zabuski - V miejsce
             Paweł Kowalski - XIII miejsce
             Piotr Hudoń - XXV miejsce
   Uczniowie klas V, a więc Karolina Bindas oraz Piotr Zabuski uzyskali awans do etapu wojewódzkiego, który rozegrany zostanie wiosną w Radomiu. Liczymy, że do wiosny forma i kondycja naszych sportowców jeszcze wzrośnie, co zaowocuje równie wysokimi lokatami.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

13 października 2003r. w Kosowie Lackim odbyły się Mistrzostwa Powiatów Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców na dystansie 10 razy 1000m.
   Naszą szkołę reprezentowali: T. Doliński, P. Hudoń, M. Kamiński, K. Maliszewski, P. Zabuski, P. Kowalski, P. Moch, H. Madoń, M. Sejbuk R. Mikołajewski oraz M. Laks.
   Także tym razem chłopcy stanęli na wysokości zadania i pewnie zajęli I miejsce awansując tym samym do etapu międzypowiatowego, który odbędzie się w Siedlcach. Gratulujemy i życzymy równie dobrego występu w byłym mieście wojewódzkim.
   17 października 2003r. w Siedlcach odbył się etap międzypowiatowy Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców na dystansie 10 x 1000m.
   Naszą szkołę reprezentowali: T. Doliński, P. Hudoń, M. Kamiński, K. Maliszewski, P. Zabuski, P. Moch, H. Madoń, M. Sejbuk R. Mikołajewski oraz M. Laks.
   Pomimo bardzo dobrego przygotowania drużyny ranga zawodów oraz trema sprawiły, że młodym sportowcom nie wszystko się udało - chłopcy zajęli ostatecznie VIII miejsce. Gratulujemy i życzymy sukcesów!

MISTRZOSTWA MIASTA W MINI-PIŁCE RĘCZNEJ

W czwartek 23 października 2003r. w sali Szkoły Podstawowej nr 1 odbyły się Mistrzostwa Miasta w mini-piłce ręcznej dziewcząt. Nasze dziewczyny rozegrały mecze z SP nr 3 oraz SP nr 4, niestety ze zmiennym szczęściem. Szczypiornistki zajęły tym razem III miejsce.
   Nasze wyniki:  SP 2 - SP 3  3 : 1
                         SP 2 - SP 1  4 : 6
               SP 2 - SP 4  3 : 4
Skład drużyny: J. Brzozowska, S. Żurowicz, S Prokurat, J. Królak, U. Paplińska, A. Rycembel, E. Brzozowska, M. Byczuk, O. Chmiel.

W piątek 24 października 2003r. w sali Szkoły Podstawowej nr 1 odbyły się Mistrzostwa Miasta w mini-piłce ręcznej chłopców. Niestety, chłopcom ten występ raczej się nie powiódł. Pomimo wielkiego zaangażowania i zaciętości młodzi sportowcy zajęli ostatecznie IV miejsce.
   Nasze wyniki:  SP 2 - SP 1   6 : 9
              SP 2 - SP 4   11 : 6
                        SP 2 - SP 6   7 : 8
Skład drużyny: P. Benedykciuk, T. Doliski, P. Hudoń, P. Strzała, A. Protaziuk, M. Kamiński, M. Kosiorek, A. Fabijański, P. Dmuchowski, P. Moch.